Pierwszy weekend grudnia za nami


6 grudzień 2021

Pierwsze Grudniowe Radzymińskie Zawody za nami. Dla większości z nas był to kolejny trening i sprawdzian przed nadchodzącymi Halowymi Mistrzostwami Polski Seniorów, dla niektórych pierwsze zawody (w życiu lub w hali).
W kategorii recurve Agnieszka Grzyb zajęła 4 miejsce a wśród mężczyzn trener Marcin Miłecki 5 miejsce. Wśród bloczków Sandra Jankowska zajęła 1 miejsce, Sebastian - 5. W barebowach Marta Kisielewska stanęła na podium, zajmując 2 miejsce, Michał Jankowski również skończył z 2 miejscem, a trener Marcin - z 4. 
W sumie z naszego klubu we wszystkich kategoriach wzięło udział 19 zawodników i zawodniczek. Pełne wyniki można zobaczyć na ianseo.net
 
W Legnicy odbył się w tym czasie Turniej Mikołajkowy - zgłoszony do zawodów rankingu Halowego Pucharu Świata Open WA. To oznacza, że zawodnicy, którzy zaliczyli w nim udany występ, mają szansę rezprezentować nas w czasie Pucharu Świata. Z naszego klubu wystartował Przemek Łaniewski w kategorii Barebow Men (BM) - zajął trzecie miejsce. Gratulujemy!
Pełne wyniki z zawodów możecie znaleźć na archery.pl


Wróć do aktualności